Zasadniczym i podstawowym warunkiem ubiegania się o przyznanie funduszy unijnych jest perfekcyjnie przygotowany wniosek o dofinansowanie uzupełniony o biznesplan oraz komplet załączników wymaganych w danym programie.  Aby skompletować dokumentację z gwarancją sukcesu potrzebna jest specjalistyczna wiedza i doświadczenie, dlatego:

  • nie trać czasu na metodę prób i błędów
  • zaufaj prawdziwym ekspertom
  • wybierz kompleksowe usługi, które zapewnią Ci przyznanie funduszy.

Pozyskiwanie dotacji dla organizacji pozarządowych, księgowość fundacji – zachodniopomorskie

Przejmiemy od Twojej firmy lub organizacji NGO wszystkie obowiązki związane z pozyskaniem dotacji – od analizy możliwości i wybór odpowiedniego programu, przez przygotowanie kompletnej dokumentacji, aż po jej złożenie oraz monitoring całej procedury. Zajmujemy się również profesjonalną obsługą księgową fundacji i stowarzyszeń w zachodniopomorskim.

Obsługa krok po kroku

KROK 1

Analizujemy możliwości  i doradzamy wybór programu o największych szansach powodzenia.

KROK 2

Rozpoczynając tworzenie projektów o dofinansowanie ze środków unijnych przygotowujemy precyzyjny harmonogram prac.

KROK 3

Przygotowujemy wniosek i pełną dokumentację wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami  – w tym profesjonalny biznesplan lub studium wykonalności projektu.

KROK 4

Składamy dokumentację, monitorujemy procedurę oraz reprezentujemy naszych Klientów przed konkretną instytucją na każdym etapie przyznawania dotacji lub ewentualnie w trybie odwoławczym.

Kto może skorzystać z naszych usług?

PO PIERWSZE: wszystkim organizacjom z sektora NGO: stowarzyszeniom, fundacjom, związkom zawodowym, związkom pracodawców, klubom sportowym i wielu innym.

PO DRUGIE: mikro-przedsiębiorstwom, małym, średnim i dużym firmom oraz osobom mającym zamiar założyć działalność gospodarczą.

PO TRZECIE: wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego.

Rozpoczęcie procedury tworzenia dokumentacji można rozpocząć w momencie, gdy znane są potrzeby inwestycyjne oraz został dopasowany do nich odpowiedni program. Warto pamiętać, że „pisanie projektu” należy zacząć z wyprzedzeniem, co najmniej miesiąc przed terminem składania dokumentacji.

Księgowość fundacji w zachodniopomorskim – czemu warto nas wybrać?

  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz realizacji wielu projektów wypracowaliśmy doskonałe know-how w zdobywania funduszy ze środków unijnych.
  • Przygotowane przez naszych ekspertów dokumenty zawsze spełniają wszystkie kryteria, zarówno pod względem formalnym, jak i merytorycznym.
  • Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, aby dokumentacja gwarantowała końcowy sukces.
  • Już wielu klientów zaufało nam w kwestii dotacji dla firm i powierzyło nam księgowość fundacji w zachodniopomorskim.

Skontaktuj się z nami, aby zapytać o szczegóły

Serdecznie zapraszamy do współpracy