Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest w wielu przypadkach bardzo dużym wyzwaniem. Aby utrzymać funkcjonowanie firmy na odpowiednim poziomie, trzeba bowiem pamiętać o wielu kwestiach oraz realizować zaplanowane działania, co wiąże się z poświęceniem sporej ilości czasu i energii. Wśród najważniejszych elementów prowadzenia przedsiębiorstwa z całą pewnością można wymienić wszystkie kwestie dotyczące finansów i zarządzania nimi, dokumentowania gdzie oraz w jakim celu pieniądze są wydawane, a także skąd i ile ich przychodzi.

Biorąc pod uwagę to, ile zadań spoczywa na barkach właścicieli i osób odpowiedzialnych za prowadzenie działalności, oraz to, jak zawiłe potrafią być czasami firmowe finanse czy wszelkie opłaty wynikające z tytułu funkcjonowania przedsiębiorstwa, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług biura rachunkowego w Węgorzynie. Pracują u nas doświadczeni specjaliści, którzy posiadają wszelkie narzędzia, wiedzę i umiejętności niezbędne do zapewnienia usług z zakresu księgowości na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego w Węgorzynie.

Szybko ocenimy Twoje szanse na uzyskanie funduszy UE

Dzięki naszym bezpłatnym usługom doradczym na pierwszym etapie współpracy:

  • zaoszczędzisz wiele cennego czasu i nerwów
  • unikniesz zniechęcającej metody prób i błędów
  • dowiesz się, jakie masz szanse na dofinansowanie
  • uzyskasz komplet rzetelnych informacji
  • rozpoczniesz starania o dotację w oparciu o najwyższe standardy  

Już na starcie gwarantujemy Ci życzliwość, kompleksową pomoc oraz fachowe wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie. Nasze biuro rachunkowe w Węgorzynie i innych zachodniopomorskich miejscowościach obsługuje wiele firm, stowarzyszeń i organizacji – Klientów stale przybywa, co stanowi dla nas doskonałą rekomendację.

Sprawdź w jaki sposób przebiega pierwszy etap współpracy oraz weryfikacja możliwości Twojej firmy lub organizacji pozarządowej na otrzymanie dotacji unijnej w ramach perspektywy budżetowej 2014-2020.

Biuro rachunkowe w Węgorzynie – nasze oferta

Bezpłatny audyt i doradztwo

Już na podstawie informacji przesłanych drogą mailową lub pierwszej rozmowy telefonicznej bezpłatnie i szybko przeprowadzimy wstępną analizę możliwości uzyskania dotacji unijnych przez Twoją firmę lub organizację NGO.

Pracownicy naszego biura rachunkowego w Węgorzynie profesjonalnie ocenią realne szanse i potencjał uzyskania funduszy UE, wskażą dostępne źródła finansowania oraz obszary rozwojowe, w jakich istnieje największy potencjał na pozyskanie środków w perspektywie lat  2014-2020.  

Ponadto fachowo i wyczerpująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz wyjaśnimy kolejne etapy na drodze do pozyskania funduszy.

Weryfikacja projektu

Na tym etapie weryfikujemy projekt pod względem wybranego programu oraz status firmy/organizacji NGO pod kątem osobowości prawnej. To bardzo istotny element analizy, ponieważ umożliwia lub wyklucza uzyskanie wsparcie finansowego.

Usługi dla firm i NGO

Nasze usługi polecamy firmom, organizacjom – bez względu na profil działalności oraz charakter planowanych inwestycji (szkolenia, środki trwałe, infrastruktura, usługi i inne wartości niematerialne).

Najlepszy moment na rozpoczęcie współpracy – biuro rachunkowe (Węgorzyno)

Skontaktuj się z nami już na etapie koncepcji i planowania inwestycji – pomożemy uniknąć Ci ewentualnych błędów oraz krok po kroku przeprowadzimy przez etap analiz i formalności. Szukasz godnego zaufania, profesjonalnego biura rachunkowego? Węgorzyno i całe województwo zachodniopomorskie to teren, na którym działamy. Jeśli potrzebujesz pomocy księgowej – skontaktuj się z nami.

Pierwszy etap doradczy jest całkowicie bezpłatny, co często chwalą osoby, które zdecydowały się już na skorzystanie z usług naszego biura rachunkowego w Węgorzynie. W swoich pozytywnych opiniach klienci najczęściej zwracają również uwagę na całkowicie indywidualne i profesjonalne podejście, zaangażowanie w pracę, przystępne ceny usług, a także doskonałą komunikację, co w przypadku spraw finansowych jest niezwykle istotną kwestią.

Wyślij maila lub zadzwoń: + 48 609 066 886. W trakcie rozmowy omówimy wszelkie detale dotyczące naszej pracy, przedstawimy metody działania, a także z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, dzięki czemu rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców – niezależnie od tego, w jakiej branży działają czy jakich rozmiarów jest ich firma. U nas możesz liczyć na profesjonalną i szybką pomoc oraz usługi dostosowane do swoich potrzeb. Nie zwlekaj dłużej – skontaktuj się z nami już dziś.