FIRMA POZYSKUJĄCA FUNDUSZE EUROPEJSKIE

SKORZYSTAJ Z PERSPEKTYWY BUDŻETOWEJ 2014 – 2020

Dzięki dotacjom unijnym polska przestrzeń publiczna, możliwości organizacji pozarządowych oraz rzeczywistość biznesowa zmieniają się na naszych oczach. Perspektywa budżetowa funduszy europejskich 2014 – 2020 zapewnia wielką szansę na uruchomienie nowych firm oraz instytucji NGO lub ich dynamicznego rozwoju w zakresie innowacyjności, inwestycji oraz tworzenia miejsc pracy.

Wszystko zależy od efektywności pozyskiwania dotacji unijnych, skutecznego zarządzania oraz fachowego rozliczenia funduszy – właśnie dlatego warto postawić na nasze usługi, ponieważ:

  • pozyskaliśmy już ponad 20 milionów złotych dla naszych Klientów
  • gwarantujemy skuteczność na poziomie 90% realizacji wszystkich projektów
Czytaj więcej

Odpowiednio pozyskane dotacje unijne w zachodniopomorskim, a także innych województwach to możliwość przeprowadzenia różnorodnych inwestycji, które będą z pewnością owocowały zyskami w przyszłości. Za sprawą dodatkowych funduszy można znacznie rozwinąć zarówno mikro przedsiębiorstwo, średnie, jak i duże firmy.

Działamy w zakresie dotacji unijnych (zachodniopomorskie) niezwykle kompleksowo. Dlatego wszelkie usługi dostępne w naszej ofercie opracowane są w taki sposób, aby móc umożliwić naszym klientom pełną realizację danych celów – bez obaw, że któryś z etapów pozostanie w jakiś sposób niedopracowany. Taka sytuacja mogłaby zaprzepaścić możliwość na uzyskanie dotacji unijnej. Zachodniopomorskie jest głównym terenem, na którym realizujemy nasze usługi, jednak działamy także na skalę obejmującą całą Polskę.

Każda z inwestycji ma swego rodzaju indywidualną mechanikę, dlatego w zależności od danych czynników pozyskanie unijnych środków może się różnić. To właśnie od skutecznego działania na tej płaszczyźnie uzależniona jest możliwość rozbudowy, rozwoju czy po prostu wprowadzenia danej inwestycji.

TERAZ TWOJA KOLEJ – SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI – MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ

DOTACJE UNIJNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

KOMPLEKSOWE USŁUGI Z GWARANCJĄ SUKCESU

Usług i doradztwo w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych to nasza specjalność. W ramach naszej oferty przejmujemy wszystkie obowiązki – od researchu, przez kompletowanie dokumentacji, audyty ekonomiczno-finansowe i analizy wykonalności, przygotowanie biznes planów i wniosków o płatność, aż po końcowe rozliczenie dofinansowanych projektów.

Czytaj więcej

Korzystając z naszych usług, nie musisz się o nic martwić, ponieważ zajmujemy się całym procesem związanym z dotacjami unijnymi. Od samego początku, aż po finalny etap uzyskania środków unijnych możesz zachować spokój, gdyż jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Nasze doświadczenie sprawia, że skuteczność utrzymuje się na niezwykle wysokim poziomie. Wiele osób nam zaufało, co skutkuje wymiernymi korzyściami do teraz, a nawet dłużej, ponieważ inwestycje przynoszą zyski na długo po rozpoczęciu.

DOŚWIADCZENIE W POZYSKIWANIU FUNDUSZY EUROPEJSKICH - DOTACJI UNIJNYCH

OBSŁUGUJEMY FIRMY ORAZ ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Naszą ofertę dedykujemy mikro-przedsiębiorstwom, małym, dużym i wielkim firmom oraz przede wszystkim sektorowi NGO, m.in.: stowarzyszeniom, fundacjom, związkom zawodowym, klubom sportowym i wszystkim organizacjom pozarządowym.

Czytaj więcej

Każda gałąź przemysłu, gospodarki czy innych aspektów zasługuje na możliwość rozwoju. Wystarczy się do nas zgłosić, a my ocenimy szanse na pozyskanie funduszy np. dotacji unijnych, znajdziemy odpowiednią ofertę i zajmiemy się realizacją planu. Oprócz tego w zakres naszych działań wchodzi także rachunkowość wszelkiego rodzaju, a także zróżnicowane szkolenia. Kluczowym celem naszej firmy jest fachowe doradztwo i zdobywanie funduszy na rozwój przedsiębiorstw, osób prywatnych czy instytucji, które się do nas zwracają.

DOTACJE UNIJNE - ZACHODNIOPOMORSKIE (I NIE TYLKO)

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Drawsku Pomorskim, dlatego przede wszystkim polecamy nasze usługi firmom oraz organizacjom pozarządowym działającym na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Nie mniej pomagamy pozyskiwać dotacje sektorowi biznesowemu i NGO na terenie całej Polski.

Czytaj więcej

Dotacje unijne w zachodniopomorskim, jak i w wielu innych województwach pozwoliły na realizację zróżnicowanych przedsięwzięć. To duża szansa w szczególności dla aspirujących pomysłów oraz inwencji w różnorodnych gałęziach gospodarki.

POZYSKAJ DOTACJĘ UNIJNĄ – WYBIERZ CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I EDUKACJI FINANSOWEJ

Sprawdź, w jaki sposób wykonujemy analizę przedsięwzięcia inwestycyjnego. 

Działamy w oparciu o innowację, know-how nie jest nam obce, a do każdego celu przybliża nas konsekwentne zmierzanie ku niemu. Zwracając się do nas możesz liczyć na kompleksową obsługę, a także pełen profesjonalizm.  

Serdecznie zapraszamy do współpracy

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ